Indeks witryny Po godzinach Hydepark Mieszkanie w Rudzie Śląskiej sprzedam

Mieszkanie w Rudzie Śląskiej sprzedam

Luźne rozmowy na tematy nie związane z powyższymi kategoriami.


Posty: 1
Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni z oknem, łazienki z wanną i wc oraz balkonu.
Łazienka i kuchnia po remoncie, pokoje odświeżone. Blok został ocieplony w 2013r.
Mieszkanie Ruda Śląska

admin Administrator

Posty: 1
Ogloszenia o mieszkaniach w rudzie slaskiej - http://rudaslaskalokalnie.pl/nieruchomosci/mieszkania


Posty: 1
Czy mieszkanie jest jeszcze wolne? Mieszkam juz od dawna w okolic, ale chciałbym zmienić lokal.


Posty: 2
Lokalizacja: Katowice

Z czystej ciekawosci.. jak ksztaltuja sie ceny mieszkan w Rudzie? Jest taniej niz w Katowicach, oplaca sie przeprowadzac?


Posty: 3
Czy w Rudzie Śląskiej ceny mieszkań również tak poszły do góry w przeciągu dwóch lat. Dodatkowo, jak się kształtują ceny za metr na rynku wtórnym i pierwotnym.


Posty: 3
To prawda, a najgorzej jak się jeszcze trafi na nieuczciwego sprzedawcę i nie jest wszystko tak, jak miało być. Ja musiałem skorzystać z pomocy kancelarii http://masterlegal.pl/ ze względu własnie na to, że mi się źle trafiło i Pan który sprzedawał okazał się nieuczciwy, ale na szczęście trafił mi się dobrze radca prawny Mikołów i okolice jeżeli tu mieszkacie i macie jakiś problem to polecam się do nich zgłosić, bo warto.


Posty: 6
Polecam kazdemu zakup mieszkania w Ekopark, ja kupilam wykończone mieszkanie w standardzie Silver i jest super. Firma ta systematycznie realizuje kolejne inwestycje mieszkaniowe w najatrakcyjniejszych lokalizacjach. Firma koncentruje swoje działania na rynku miast tj Kraków, oferują oni mieszkania na osiedlach we wspaniałej lokalizacji https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... or-krakow/ Polecam


kuchnie Tychy

Wróć do Hydepark

cron